22 Ocak 2016 Cuma

Herbital Ürünlerini denediniz mi?


Merhabalar

Herbital doğal ürünleriyle hayatımıza girmeye hazır. Kimyasal içermeyen ürünleriyle, yenilenmeye hazır olun. Gelin bakalım, Herbital kendini nasıl anlatmış.
Secrets of Nature...

Doğanın bizlere sunmuş olduğu doğal ve zararsız güzellik metodları varken, zararlı ve pahalı kimyasal maddeleri, çok değerli olan ve sağlığımızı direkt etkileyebilecek, cildimizde ve saçlarımızda kullanmak neden?Yüzyıllardan beri insanoğlu, doğanın sırları peşinde koşmuş,aklının yettiğince çözdüğü her sır ile yeni bir şey icat etmiştir.
 Bu güzellik ve kişisel bakım için de geçerlidir. Nasıl ki sütten yoğurt, peynir gibi gıdalar üretilmişse, aynı şekilde sütten güzellik ürünleri de yapılmıştır. Eski insanlar kişisel bakımlarında hep doğal ürünleri tercih etmiştir. Sanayi devrimi ve ardından gelişen global sistem bize doğal olanın yetersiz olduğu, sentetik maddelerin daha iyi ve daha sağlıklı olduğunu dikte etmiştir. Bu bir akımdır ve büyük çoğunluk bunlara aldanmıştır.Hem gıdalarımızda hem de kişisel bakım ürünlerinde sentetik maddelerin kullanılması hem insan sağlığına zarar vermiş hem de doğayı kirletmiştir. Bugün gelinen noktada Dünyada bir çok otorite doğal ürünlere geri dönülmesi gerektiğini savunmaktadır. Biz de Herbital olarak bu fikri destekliyor ve sizlere tamamen doğal hammaddelerden üretilmiş ürünler sunuyoruz. Bunu yaparken yalnızca ticari kaygılarımızla hareket etmediğimiz için ürünlerimizi kendimiz ve ailelerimiz de gönül rahatlığı ile kullanabiliyoruz. Secret of Nature, yani Doğanın Sırları..... Sloganımız bu! Biz bilinen kadarıyla bu sırları sizlere taşımaya ve üstün Ar-Ge çalışmaları ile daha birçok sırrını keşfetmeye devam edeceğiz. Kullandığınız ve kullanacağınız her ürünümüzün arkasındayız....

Sağlıklı ve bakımlı kalmanız dileğiyle.....

Herbital bu arada bana da güzel bir paket göndermiş. Lip balmlarına bayıldım, 

onların 

yorumları da biraz daha kullandıktan sonra gelecek.
Elime yeni ulaştığı için henüz denemedim. Denediğimde yine sizlerle 

yorumlarımı paylaşacağım.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder