22 Şubat 2016 Pazartesi

Abfen Nasorinse Burun Yıkama Setiyle Rahat Bir Nefes Alacaksınız

Merhaba sevgili takipçilerim, yeni bir konuyla karşınızdayım;
Geçen sene kızımı soğuk algınlığı sonrası,burun tıkanıklığı şikayetiyle kulak burun boğaz doktoruna kontrole götürmüştüm. Doktorumuzun önerisiyle Abfen Nasorinse Plus Pediatric ile tanıştık. İyi ki de tanıştık. Kızım çok rahat etti. Günde 3 kez uygulamayla rahat nefes almaya başladı. 

Burun kaşıntısı, akıntısı ve hapşırık mevsim geçişlerinde kabusumdur. Hal böyle olunca nefes alma problemleri de şikayetlerime ekleniveriyor. Alerjik rinitin yanında, ev tozu ve akarlara karşı olan alerjim de resmileşince moralim hayli bozulmuştu. Bu dönemde, geceleri burun tıkanıklığı yüzünden deliksiz uyku uyumam imkansız hal alıyor. Bir de üzerine grip kabusu eklenince, toparlayamam sandım. Neyse ki Nasorinse Plus imdadıma yetişti. Abfen Farma Nasorinse Plus nazal yıkama setini hadi gelin birlikte inceleyelim.


Abfen Nazal Yıkama Setinin kutusundan 25 adet izotonik solüsyon karışım poşeti, özel tasarlanmış uygulama şişesi,Türkçe kullanma talimatı çıkıyor. Uygulama şişesinin kapağını açıp, kapağı ve ona bağlı olan hortumu temiz bir yere koyuyoruz. Uygulama şişesini işaretli çizgiye kadar oda sıcaklığındaki su ile dolduruyoruz. 1 adet karışım poşetini suyun içine boşaltıyoruz. Kapağı kapatıp, parmağımızla kapağın üztündeki deliği kapatarak, karışımı eritmek için şişeyi çalkalıyoruz.Lavabonun kenarına yaklaşığ, başımızı hafifçe öne eğiyoruz. Ağzınızı açık tutmalısınız. Uygulama şişesinin deliğini burun deliğimize yerleştiriyoruz, başımızı hafifçe uygulama şişesinin olduğu yöne doğru çeviriyoruz. Uygulama şişesini yavaşça sıkıyoruz.Bir süre sonra solüsyon diğer burun deliğimizden boşalmaya başlayacaktır. Bu uygulamayı diğer burun deliğimize de uygulayabiliriz. Yeterli yıkama için solüsyonun en az dörtte birinin kullanılmış olması gerekir. Hergün taze solüsyon hazırlayın. Kalan solüsyonu gün sonunda dökün. Uygulama şişesi tek kullanıcı içindir.

Nasorinse Plus'ı ve diğer ürünleri incelemek için Abfen Farma tık tık...

Bu kış günlerinde sizi çok ama çok rahat ettirecek...
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder