13 Haziran 2015 Cumartesi

Turuncu Kasa İle Yaz Muhteşem Geçecek

Güneş yüzünü gösterdiğinde kış bile olsa bir tebessüm uyandırır yüzümüzde... Yaz geldiğinde ise içimiz kıpır kıpır yere göğe sığmayız. Kendimizi kızgın kumlardan serin sulara atlarken hayal eder dururuz. Hele bir de benim gibi çalışan bir bayansanız, izin gününüz bir türlü gelmek bilmez :)  Ama hayallere sınır çizemeyiz.
Tabi tatili hayal ederken bir yandan da, valizimizi ufaktan hazırlamaya başlarız. Hafta sonunu alışverişe ayırır, nerde sezon indirimleri varsa soluğu o mağazada alırız. Güneş ürünlerini de seçerken, isteriz ki hep en iyisi olsun. 

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için, şapka gözlük ve açık renk kıyafetlerin yanında güneş koruma faktörü içeren ürünleri tercih ederiz. Tabi her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış olan ürünlerini tercih etmek sağlığımız açısından oldukça önemlidir. Çocuklar ve hassas cilt yapısına sahip kişiler yüksek faktörlü ürünleri tercih edebilirler. Unutmamak gerekir ki güneş kremlerinden en iyi etkiyi almak için  güneşe çıkmadan en az 20 dk önce uygulama yapmak gereklidir. Güneş ürünlerini seçerken, ben çok araştırırım. Fiyatı da ürünün kaliteli olması kadar önemlidir benim için.

Turuncu Kasa her yaz, harika ürünlerini cazip fiyatlara sahip olmamıza olanak sağlıyor. Bu sene de sitesini şöyle bir dolaştım da, kaçırılmayacak fırsatlarla dolu olduğunu gördüm. La Roche Posay güneş ürünleri uzun zamandır dikkatimi çekiyordu.İçeriğinde rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiye sahip La Roche Posay termal suyu barındıran, hızlı emilim ile hafif dokuya sahip, suya karşı dayanıklı ve tüm cilt tiplerine özel geliştirilmiş Anthelios güneş serisi ürünlerine Turuncu Kasa 'dan kolayca ulaşabilirsiniz. Ben de bu arada  La Roche Posay Anthelios Compact Creme'i deneme fırsatı buldum. 50 SPF güneş koruması içeriyor. Yüz için pürüzsüz ve doğal görünüm sağlıyor. Cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda kapatıcılık etkisi sağlıyor. 
Sizin de cildiniz benimki gibi hassas ise bu ürün iyi seçim. İki işi aynı anda yapması harika. Ben çok beğendim. Dokusu çok hafif, diğer kapatıcılar gibi yüzünüze yapışmıyor.


Güneş ürünlerini incelemek satın almak isterseniz , Turuncu Kasa fırsatlarından anında yararlanabilirsiniz.